Газу передано кількість теплоти 100 Дж, і зовнішні сили виконали роботу 300 Дж. Чому дорівнює зміна

внутрішньої енергії газу? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Kravchenko Danil.

Ответ:

Увеличилась на 400 Дж

Объяснение:

Q=100 Дж     A=300 Дж    ΔU=?

===

ΔU=Q+A=100+300=400 Дж

=====================