При ізобарному розширенні неон виконав роботу 56 дж. Яку кількість теплоти передано газу?Чому

дорівнює його зміна внутрішньої енергії?За якого тиску відбувається процес, якщо обьєм газу збільшився на 2 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Артемий.

Відповідь:

Пояснення:

Q = ΔU+A -   І - й закон термодинаміки

ΔU = 3/2 νRΔΤ - зміна внутрішньої енергії неону

νRΔΤ = pΔV

pΔV = A ==> ΔU = 3/2 A = 84 Дж

Q = 84+56 = 140 Дж

pΔV = A ==>  p = A/ΔV = 28 *10³Па