Помогитн с физикой прошу,срочно) Більший поршень гідравлічної машини, площа якого 300 см2 створює

силу тиску 672000 мН. Яка сила діє на менший поршень, площа якого 10 см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Савва.

Ответ:

22.4 H

Объяснение:

S1=300 см2    F1=672 H    S2=10 см2    F2=?

===

p=F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=672*10/300=22.4 H

===============================