Знайдіть потенціальну й кінетичну енергії тіла масою 3 кг на висоті 2 м від поверхні землі.

Відомо, що тіло вільно падає з висоти 5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбайулы Санжар.

Ответ:

60 и 90 Дж

Объяснение:

Еп = mgh = 3*2*10 = 60 Дж

Еп0 = Ек + Еп

Ек = mg(5 - 2) = 3*10*3 = 90 Дж