Визначте яка сила діє на великий поршень гідравлічної машини якщо його площа в 40 разів більша від

площі малого поршня на якій діє сила 300 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Шульман Катерина.

Відповідь:

p1/p2=S1/S2 из этого следует, что p2=p1*S2/S1 тогда p1 = 300 Н*400 см2/10 см2=12000 Н