Визначте опир нихромового дроту завдовжки 10 см, якщо площа його поперечного переризу 0,1 мм

квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Bashirova Veronica.

Ответ:

L=10см=0,1 м,  S= 0,1 мм^2, ρ= 1,1 Ом*мм^2/м, R-?

R=ρL/S,

R=1,1*0,1/0,1= 1,1 Ом.

Відповідь: 1,1 Ом.

Объяснение: