Як зміниться прискорення вільного падіння при підйомі на висоту, що дорівнює двом радіусам

планети? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

уменьшится в 4 раза

Объяснение:

g= G*M/(R+h)^2=GM/4*R^2=go/4=10/4=2,5м/с 2