Двигун внутрішнього згорання, потужність якого 14,5 кВт, працює щоденно 6 год. Його ККД дорівнює

23%. На скільки днів роботи вистачить 300 кг палива (q=4,2×10⁷Дж/кг)? * ДАЮ 25 БАЛІВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Безруков Артем.

Ответ:

Дано:

N=14,5 кВт=14,5*10³ Вт

t=6 год=21600с

η=23%

m=300кг

q=4,2*10⁷Дж/кг

Знайти:

n-?

η=A/Q

A=(N*t)*n

Q=mq

η=n(N*t)/mq

n=ηmq/Nt

n=(0,23*300кг*4,2*10⁷Дж/кг)/14,5*10³Вт*21600с=9,25 днів