Визначте, архімедову силу, що діє на тіло об'ємом 0,5м^3 повністю занурене у гліцерин


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Михаил.

Ответ:

F(арх) = pVg = 1260*0,5*10 = 6300 (H)

p = 1260 кг/м3

V = 0,5 м3

g = 10 H/кг

Объяснение: