Прикладаючи горизонтальну силу 70 Н, поверхнею стола протягли з незмінною швадкістювантаж. При

цьому було виконано роботу 210 Дж. Якой шлях подолав вантаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.

Ответ:

А=F*S, S=210/70=3 м

тттттттттттттттттттттт