Якої довжини ніхромовий дріт треба взяти,щоб виготовити електричний камін,який працюватиме за

напруги 120 В і виділятиме 1 МДж теплоти за годину? Діаметр дроту 0,5 мм. На українській будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Шарофатова Габриэлла.

Ответ:

L = 9,25 м.

Объяснение:

Дано:

p = 1,1 Ом + мм² / м

U = 120 В

Q = 1 МДж = 1 × 10⁶ Дж

t = 1 год = 3600 с

d = 0,5 мм

____________________

Знайти:

L - ?

Розв'язання:

Кількість теплоти, яка виділяється у провіднику при проходжені струму Q = U²t / R, тоді R = U²t / Q.

Опір провідника R = pL / S, враховуючи, що S = πd² / 4, маємо R = 4pL / πd². Отже, U²t / Q = 4pL / πd², тоді

L = U²t × πd² / Q × 4p;   L = (120 В)² × 3600 с × 3,14 / 10⁶ Дж × 4 × 1,1  Ом × мм² / м × (0,5 мм)² = 9,25 м.

Відповідь: L = 9,25 м.