Розв'язати задачу: Якої довжини ніхромовий дріт з площею поперечного перерізу 0,25 мм2 треба взяти,

щоб виготовити електричний камін, який працює під напругою 220 В та виділяє 0,5 МДж теплоти за 30 хвилин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сисюк Аліна.

Ответ:

R=pl/S

A=U^2/R * t

R=U^2/At

pl/S=U^2/At

l=U^2*S/pAt

l=220*0.25/1.1*0.5*10^6*30*60=55/990*10^6=0.0555555 *10^-6 м