Який тиск створює поршень нагнітального насоса, що подає воду на висоту 15м? Атмосферний тиск

нормальний

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманова Ульяна.

Дано

h=15 м

p=1000 кг/м³

Р=101325 Па

g=9,8 м/с²

/Р-?

Решение

/Р=Рд+р*g*h=101 325+1000*9,8*15=248 325 Па

Ответ :/P=248 325 Па или 248,3 кПа