40 балловвв!!! Камінь кинули під кутом догоризонту. На висоті 10 м йогокінетична енергія

дорівнюєпотенціальній. Визначте початковушвидкість каменя. Опором повітрязнехтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабденов Саян.

Сначала вспомним формулу сохранения механической энергии: Ек0+Ер0=Ек+Ер. Так как камень вначале не находился на высоте его Ер0=0. Еp=mgh=m10×10=100m. Eк=Ер=100m. Eк0=mv^2/2=Ек+Ер-Ер0=100m+100m-0=200m. mv^2=2×200m=400m. v^2=400m/m=400. v=√400=20 м/с.

Ответ: 20 м/с.