ДУЖЕ СРОЧНООО, ДОПОМОЖІТЬЬЬ!!!!!!! Тіло кинули з поверхні землі вертикально вгору, надавши йому

кінетичної енергії 12 Дж. Яку кінетичну енергію матиме тіло тоді, коли його потенціальна енергія зросте до 4 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Егурный Денис.

Відповідь:

Е=К+П=12Дж. Если П=4Дж, то К=Е-П=8Дж

Пояснення: