Помогите пожалуйста !!!!!Тіло кинули с поверхні землі вертикально в гору ,надавши йому кінетичної

енергії 12 дж.Яку кінетичну інергію матиме тіло тоді , коли його потенціальна енергія зросте до 4 дж ?

Ответы на вопрос

Отвечает Борченко Милана.

Відповідь:

Е=К+П=12Дж. Если П=4Дж, то К=Е-П=8ДжПояснення: