Птах масою 600 г летить на висоті 15 метрів . Вкажіть потенціальну енергію птаха в цей момент.

СРОЧЧНООО ОЧЕНЬ ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Разін Костя.

Ответ:

88,2 Дж

Объяснение:

m = 600 г = 0,6 кг

g = 9,8 м/с^2

h = 15 м

Потенціальна енергія тіла П = mgh = 0,6 * 9,8 * 15 = 88,2 (Дж)