◉‿◉ Що має більшу потенціальну енергію: птах, що летить на висоті 5 м масою 2 кг, чи м'яч масою

0.5 кг, що летить на висоті 15 м ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротких Максим.

Еп=mgh

Еп1=2 кг * 10 Н/кг * 5 м=100 Н*м=100 Дж  птица

Еп2=0,5 кг * 10 Н/кг * 15 м=75 Дж   мяч

Ответ: энергия птицы больше.