По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 4 Н. Яку

швидкість має брусок, якщо за 12 секунд здійснено роботу 4,8 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Залещук Артем.

Объяснение:

A=F*S - формула механічної роботи

А - робота (це 4,8 Дж)

F - сила, яку приклали для здійснення роботи ( 4 Н)

S - пройдений шлях ( шлях, який подолало тіло, нам не відома ця величина)

S=V*t

Тепер вставимо в ф-мулу мех. роботи замість S добуток швидкості та часу, на виході отримуємо таку формулу

A=F*V*t

Тепер, щоб знайти швидкість, треба просто "перевернути" вище вказану формулу

V = A/F*t

Обчислюємо:

V = 4,8Дж / 4Н * 12с = 0,1м/с