По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 4Н. Яку

швидкість має брусок якщо за 12 секунд здійснено роботу 4,8 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.
F=4 H    t=12 c     A=4.8 Дж    v=?
===
A=F*s
s=v*t
v=A/(F*t)=4.8/(4*12)=0.1 м/с
=======================