.По поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають силу 6 Н. Яку

швидкість має брусок, якщо за 8 секунд здійснено роботу 4,8 Дж? Відповідь запишіть в СІ, одиниці вимірювання не вказуйте. * 2 балла​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.

Відповідь:

0,36 км/год

Пояснення:

A = F*l

l = A/F

l = 4.8 Дж / 6 H = 0.8 m

v = l/t

v = 0.8 m / 8 c = 0.1 m/c = 0,36 км/год