Допоможіть 40 БАЛІВ!!! Потенціальна енергія кульки на висоті 150 см дорівнює 9 Дж. Визначте

масу кульки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попизенко Настя.

Ответ:

Еп=m*g*h

m=En/g*h

m=9/10*1,5=0,6 кг

Ответ :m=0,6 кг