Помогите пожалуйста ) Яка індукція магнітного поля, в якому на провідник зі струмом у 30 А діє

сила 0,08 Н? Довжина активної частини провідника 6 см. Напрямки ліній індукції і струму взаємно перпендикулярні.

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Арсений.

Ответ:

Дано

I=30 A

F=0,08 H

L=0,06 м

В-?

Решение

F=I*B*L*sin d

B=F/(I*L*sin d)

B=0,08/(30*0,06*1)=0,04 Тл

Ответ :B=0,04 Тл