Решите задачу Яка індукція магнітного поля, в якому на провідник зі струмом у 30 А діє сила 0,08

Н? Довжина активної частини провідника 6 см. Напрямки ліній індукції і струму взаємно перпендикулярні.

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.

Ответ:

Рівняння для сили Ампера має вигляд: F = B*I*L*sin(a), де а - кут між напрямом струму і напрямом ліній магнітного поля. Звідси можна знайти індукцію магнітного поля: B = F / (I*L*sin(a)), B = 40*10^-3 / (2*0.5*0.5) = 0.08 Тл.

Объяснение: