тіло масою 2кг падає з висоти 30м над землею. обчисліть кінетичну енергію тіла в момент,коли воно

перебуває на висоті 15м над Землею

Ответы на вопрос

Отвечает Лукманова Чулпан.

Ответ:

Полная энергия Е = П+К, в начальный момент K₀=0, П₀=mV₀²/2, К₀+П₀=Е=mgH₀=2*9,8*30=588 Дж

На высоте h=15м П=mgh=2*9,8*15=294Дж, К = Е-П=294Дж

Объяснение: