Тіло масою 750 г знаходиться на висоті 400м. Яка його потенціальна енергія?


Ответы на вопрос

Отвечает Чуракова Соня.

Ответ:

Дано :

m=750 г

h=400 м

g=10 Н/кг

Объяснение:

E=mgh

E=m*g*h=750*400*10=3МДж

Відповідь: 3 МДж

переписать ответтт