Яку швидкість треба надати м'ячу, щоб підкинути його вертикально вгору на висоту 10 м? При

проведенні розрахунків опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурина Юля.

Відповідь:

V= 14 м/c

Пояснення:

Ek = Ep (кінетична енергія перетворюється в потенціальну енергію)

mV^2/2 = mgh

V^2 = 2*gh

V^2 = 2*9.8 Н/кг * 10 м = 196 (м^2/c^2)

V= 14 м/c