До резистора 20 ом прикладена напруга 6в. яку роботу виконує струм за 10с?


Ответы на вопрос

Отвечает Овечкин Данил.

Відповідь:

A=18 Дж

Пояснення:

А=I^2*Rt

I=U/R

A=U^2*t/R=(6)^2*10/20=18 Дж