Яку енергію має спортсмен, масою 72кг, який біжить зі швидкістю 12 м/с? Обчисліть цю енергію​


Ответы на вопрос

Отвечает Козич Арсений.

Ответ:

Е=m*v^2/2

Eк=72*(12)^2)/2=5184 Дж

Ответ :Ек=5184 Дж