Металл бетінен электрондардың шығу жұмысы 0,79*10-18 Дж болса, осы металл үшін фотоэффектінің қызыл

шекарасына сәйкес жиілігін табыңыз​

Ответы на вопрос

Отвечает Чекрыгина Кира.

Ответ:

t=5730

n0=\frac{n}{8}

E=A

A=hv

A=0,79*10^-18

h=6,62*10^-34 Дж*с

м=A/h=0,79*10^-18/6,62*10^-34=12^-16

Объяснение:

Вроде бы так