Калий үшін электронның шығу жұмысы 1,92 эВ.Калий үшінфотоэффектінің қызыл шекарасы қандай?


Ответы на вопрос

Отвечает Савків Тарас.

А=1,92эВ=1,92×1,6×10^(-19)Дж

лямбда=h×c/A=(6,62×10^(-34)×3×10^(8)/3×10^(-19)=6,62×10(-7)нм=0,65 мкм