Чому дорівнює потенціальна енергія вантажу масою 50 кг, піднятого на висоту 100 м? (g=10 м/с2)

Виберіть одну відповідь: a. 50 кДж b. 4500 Дж c. 400 Дж d. 5 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Соломка Артур.

Ответ:

Объяснение:

Eп = m·g·h = 50·10·100 = 50 000 Дж    или    50 кДж

Ответ:

а. 50 кДж