Потенциалдық энергиясы 10 кДж,массасы 0,01т дененің нөлдік деңгейден биіктігі неге тең? (g=10 Н/кг)​


Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Алёна.

Ответ:

100 м

Объяснение:

E=10000 Дж   m=10 кг    h=?

===

E=m*g*h

h=E/(m*g)=10000/(10*10)=100 м

=======================