В іграшковому пістолеті пружина, жорсткість якої 1 кН/м, стискається на 2 см. З нього стріляють

кулькою масою 25г. Якої швидкості набуде кулька? Відповідь подайте в м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Вращук Марина.

Ответ:

4 м/с

Объяснение:

k=1000 Н/м   x=0.02 м   m=0.025 кг   v=?

===

Еп=Ек

k*x²/2=m*v²/2

v=x*√(k/m)=0.02*√(1000/0.025)=4 м/с

====================================