Пластилінова кулька 1 масою 20 г і і втричі більше за масою кулька 2 підвищені на нитках кульку 1

відхилили від положення рівного на висоту 27 см і відпустили кулька 1 зіштовхнулася з кулькою 2 і привела до неї 1) швидкість руху кульки 1 до зіткнення:2) швидкість руху кульок після зіткненням3) максимальну висоту на яку піднімуть кульки після зіткненняпожалуйста помогите ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Тилепбай Назерке.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 20 г = 0,020 кг

h₁ = 27 см = 0,27 м

m₂ = 3·m₁ = 3·0,020 = 0,060 кг

________________________

V₁ - ?

U - ?

h₂ - ?

1)

V₁ = √ (2·g·h₁) = √ (2·10·0,27) ≈ 2,3 м/с

2)

U = V₁·m₁ / (m₁+m₂) = 2,3·0,020 / (0,020 + 0,060) ≈ 0,58 м/с

3)

h₂ = U² / (2·g) = 0,58² / (2·10) ≈ 0,02 м     или    2 см