Хлопчик везе свого друга на санчатах по горизонтальній дорозі, прикладаючи силу 80 Н. Мотузка

санчат утворює з горизонталлю кут 60°. За деякий час хлопчик виконав механічну роботу 6000 Дж. Чому дорівнює пройдена відстань?

Ответы на вопрос

Отвечает Филков Александр.

Ответ:

150 м

Объяснение:

A=F*s=Fcosa * s

s=A/(Fcosa)=6000/(80*1/2)=150 м