Хлопчик везе санчата горизонтальною дорогою,приклалаючи силу 50 Н,напрямлену під кутом 30° до

напрямку руху санчат. Яку відстань подолали санчата,якщо хлопчик виконав роботу 0,4 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатовский Николай.
Работа А = FScos α.
Отсюда путь S = А/(F*cos α) = 400/(50*(√3/2)) = 16√3/3 ≈  9,237604 м.