Помогите пожалуйста! Хлопчик везе свого друга на санчатах по горизонтальній дорозі, прикладаючи

силу 80 Н. Мотузка санчат утворює з горизонталлю кут 60°. За деякий час хлопчик виконав механічну роботу 6000 Дж. Чому дорівнює пройдена відстань (у м)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сковородка Катя.

Ответ:

A=F*s=Fcosa * s

s=A/(Fcosa)=6000/(80*1/2)=150 м

Объяснение: