Тіло масою 2кг кидають вертикально в гору зі швидкістю 144км\год. Чому дорівнює кінетична енергія

тіла в момент кидка?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2 кг

v = 144 км/ч = 40 м/с

____________

Eк - ?

Eк = m·v²/2 = 2·40²/2 = 1 600 Дж

Отвечает Рейх Костя.

m = 2 кг                       [    Eк = m·v²/2

v = 144 км/ч = 40 м/с  [   Eк =  2·40²/2 = 1 600 Дж

------------------------------------

Eк - ?                            [