На тіло об’ємом 120 см3, повністю занурене в рідину, діє виштовхувальна сила 0,96 Н. Якою є густина

рідини? (Відповідь подайте в кг/м3. Записати лише число) *

Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Самира.

Fa=ρVg

ρ=Fa/(Vg)=0,96 Н/(120 см³*10 Н/кг)=0,96 кг/1200 см³=

960 г/1200 см³=0,8 г/см³=800 кг/м³  -  это керосин.

Ответ: 800.