На якій відстані від збиральної лінзи з фокусною відстанню 20 см вийде зображення предмета, якщо

сам предмет знаходиться від лінзи на відстані 15 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Коштура Евгения.

Ответ:

60 см

Объяснение:

F=20 см   d=15 см   f=?

===

1/F=1/d-1/f   (изображение мнимое, d<F)

f=F*d/(F-d)=20*15/(20-15)=60 см

============================