Важіль, на який дієють дві сили 8 Н та 32 Н, знаходиться у рівновазі. Плече сили 8 Н дорівнює 20

см. Яке плече сили 32 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Алина.

F1/F2=L2/L1 - условие равновесия рычага

L2=L1×F1/F2

L2=20см×8H/32H = 5см

Ответ: 5см