Дуже терміново! Даю 45 балів. Будь ласка повний розв'язок з дано. Стрижень, до одного кінця якого

підвісили вантаж масою 12 кг, перебуватиме в рівновазі в горизонтальному положенні, якщо його підперти на відстані 1/5 довжини стрижня від вантажу. Чому дорівнює маса стрижня

Ответы на вопрос

Отвечает Мстиславская Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 12 кг

L₁ = L/5

____________

m - ?

Сделаем чертеж.

По правилу моментов:

F₁·d₁ = F₂·d₂

m₁·g·d₁ =  m₂·g·d₂

m₁·d₁ =  m₂·d₂

Используя чертеж, получаем:

12·2 = m₂·3

m₂ = 24/3 = 8 кг