Першого дня тривалість розмов по мобільному телефону становила 68 хв,а другого-84 хв. Знайди

середню тривалість розмов за цей час.

Ответы на вопрос

Отвечает Изотова Саша.

Ответ:

68+84=152

152/2=76 хв

Пошаговое объяснение:

додаємо числа і ділемо результат на кількість чисел

Отвечает Galiullina Radalina.

Ответ: 1) 68+84=152

2) 152:2=76

Пошаговое объяснение: