основа рівнобічної трапеції дорівнює 15 см і 33 см, а діагональ ділить їїї гострий кут навпіл

знайти периметр трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Modlik Dasha.

Ответ:

Р = 78 cм

Объяснение:

див. мал.

Розглянемо ΔBDC

∠CBD = 1/2 ∠CВA ()

∠BDC = ∠ABD = 1/2 ∠CВA (різносторонні кути при січній до паралельних)

ΔBDC - рівнобедренний

BC = CD = 15

AD = BC (за умовою)

Всі сторони знайдено

Р = 15+15+33+15 = 45+33 = 78