7. Індуктивність котушки 0,1 мГн. При якому струмі енергія магнітногополя становитиме 10 Дж ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Троянов Илья.

Відповідь:

447 А

Пояснення:

W=L*I^2/2

I^2=2*W/L

I^2=2*10/0.0001=200000

I=447 A

Але, мабуть, неправильно переписали умову