100б Завдання з фізики 8класс срочно! ❤️ Можно расписать пж с дано и формулами 1. Який струм

протікає в колі, якщо через поперечний переріз провідника проходить 30 Кл електрики за 1 хв.Два однакових заряди знаходяться на певній відстані 2. Як зміниться сила іх взаємодії якщо величини кожного 1з зарядів збільшити удвічі?3. Розрахуйте силу струму, що проходить через реостат, виготовлений з нікелінового дроту довжиною 40 м i площею поперечного перерізу 1 мм, якщо напруга на затискачах реостата дорівнює 21 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Saenko Ruslana.

Ответ:

1   I=q/t=30/30=1 [A]  

    t=1 мин=30 с

2  Уменьшится в 4 раза, так как расстояние обратно пропорционально силе взаимодействия, плюс ко всему в формуле должно быть в квадрате

3   Пояснення: питомий опір нікеліну=0.42 ом*мм2/м.Знайдемо опір реостата R=р*l/s=0,42*40/1=16,80ом  Знайдемо силу струму I=U/R=21/16,80=1,25A

Объяснение: