Під дією сили 500 Н тіло рухається рівномірно так, що його координата змінюєтся за законом х = 10 +

10t2 яка маса тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Виталий.

x(t) = 10 + 10t^2\\a(t) = \frac{d^2(x(t))}{dt^2}  = 20\\m*a(t) = F => m = \frac{F}{a(t)} => m = 25

Ответ: m = 25 кг