Перша у світі орбітальна космічна станція , утворена внаслідок стикування космічних кораблів

"Союз-4" і "Союз-5" (1969 р.) , мала період обертання 88,85 хв і середню висоту над поверхнею Землі 230 км( уважайте , що орбіта колова ). Визначте середню швидкість руху станції .

Ответы на вопрос

Отвечает Максименко Наталия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

T = 88,85 мин ≈ 5330 c

h = 230 км

R₃ = 6 400 км - радиус Земли

________________

V - ?

Скорость:

V = 2·π·R / T

R = h+R₃ = 230 + 6 400 = 6 630 км

V = 2·3,14·6430 / 5330 ≈ 7,8 км/с   - первая космическая скорость