1) Тіло падає вертикально з висоти 19,6 м з нульовою початковою швидкістю.За який час тіло пройде:

1) перший 1 м свого шляху? 2) останній 1 м свогошляху? Опір повітря не враховувати. 2) Матеріальна точка рівномірно рухається по колу радіусом 1,5 м з кутовоюшвидкістю 3 рад/с. Визначте лінійну швидкість точки, частоту та період їїруху.3) Перша у світі орбітальна космічна станція рухалася зі швидкістю 7,3 км/с і мала період обертання 88,85 хв. Вважаючи її орбіту круговою, знайдітьвисоту станції над поверхнею Землі. Радіус Землі вважайте рівним 6400км.

Ответы на вопрос

Отвечает Опыхтин Никита.

Ответ:

1. 1) 0,45 с,    2) 0,05 с

2. 4,5 м/с,   0,48 Гц,  2,08 с

3. 221 ?

Объяснение:

1)  h = gt²/2

h₁ = 1 м

h₂ = 18.6 м

h = 19.6 м

первый метр t₁ = √(2h₁/g) = √(2 м/9.8 м/с²) ≈ 0,45 с

пройдет высоту h₂: t₂ = √(2h₂/g) = √(2*18.6 м/ 9,8 м/с²) = 1,95 с

пройдет весь путь t = √(2h/g) = 2 с

последний метр пройдет за t-t₂ = 2 с - 1,95 с = 0,05 с

2)  r = 1.5 м

ω = 3 с⁻¹

лин. скорость V = ωr

V = 1.5 м *3 с⁻¹ = 4,5 м/с

частота ν = ω/2π

ν = 3 с⁻¹/2* 3,14 = 0,48 с⁻¹ или  Гц

период T = 1/ν = 2.08 c

3) V = 7300 м/с -  здесь долэно быть 7,8 км/с вроде как?

T = 5331 с

R₃ = 6.4 * 10⁶ м

V = 2πR/T

R = VT/2π

h = R-R₃ = VT/2π - R₃

h = 7.3* 10³ м/с * 5,331*10³ с / 2π - 6,4 * 10⁶ = > при 7,3 не получается.

при 7,8* 10₃  = 221 км